piątek, 27 września 2013

Zdrowy tryb życia

0
Przestawiam się teraz na zdrowe jedzenie i więcej ruchu tzn. długi spacer, rower lub basen. 3majcie się  w ZDROWIU !
P@ulli$t@

sobota, 21 września 2013

Party :)

0
Dziś wybieram się z moją koleżanką na balety :D tak dawno nie byłam na imprezie że czas najwyższy :) potem wrzucę notkę i zdjęcia z baletów ;)
P@ulin@

piątek, 20 września 2013

Czym jest szczęście??

0
Szczęściem jest dla mnie cieszenie się z tego co się ma, np. miłością, rodziną, przyjaciółmi, zdrowiem. Największym szczęściem na świecie według mnie jest:
*mieć oddanych znajomych, przyjaciół
*spełniać się w życiu
*być zakochaną/ym <3
*mieć swoje hobby
*cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem
*robić to co się lubi i czerpać z tego radość
*mieć ciekawą pracę i bardo dobre zarobki :)
To by było na tyle. Dla każdego szczęście jest czymś innym. Trzeba żyć chwilą, chwytać każdy dzień, bo nie wiadomo ile nam jeszcze zostało. A czym dla Was jest szczęście??P@ulin@

środa, 18 września 2013

Czas na zmiany :)

0
Postanowiłam sobie że po wykurowaniu się rzucę na zawsze już palenie. To same świństwo jest i zatruwanie siebie i innych. Zacznę również zdrowo się odżywiać i ogólnie prowadzić zdrowy tryb życia, czyli aktywny. Chodzi mi o basen. Postanowione już że codziennie będę chodzić na godzinę na basen ale nie po to tylko by "moczyć tyłek w wodzie" :p ale by pływać, pływać i jeszcze raz duuużo pływać. Figura się poprawi, samopoczucie polepszy, mięśnie wzmocnią:) nic tylko same zalety :)
Was też zachęcam;)
P@ulin@

Nintendo dsi

0
No i jestem chora. Teraz taki okres chorób. Byłam u lekarza i stwierdził że mam typową wirusówkę. Gardło mnie boli, mam lekką gorączkę, okropny katar i nie mam na nic siły. Lekarka mówiła że najlepiej to przeleżeć w łóżku. Tak też robię. W sumie rozchorowanie się nie jest takie złe. Można przemyśleć wiele spraw a potem "na nowo odrodzonym" wkroczyć do rzeczywistości :) Można również poczytać jakąś ciekawą książkę( nadrobić zaległości) i przede wszystkim można dużo spać <3 Bo jak wiadomo sen jest najlepszym lekarstwem:)

Jeśli chodzi o mnie ja teraz, leżąc w łóżku i pijąc co chwila herbatkę pu-erh albo wodę oraz biorąc leki, gram sobie na mojej już nie takiej nowej konsoli nintendo dsi :) a wygląda ona tak:
Mając teraz dużo wolnego czasu pochodziłam po internecie w poszukiwaniu nowych, ciekawych gier na nią. Oto co znalazłam:

Yoshi's Island
Ciekawa grafika, w sumie na początku bardzo łatwa gra ale później się rozkręca i jest coraz trudniej. Podobna troszkę do new super mario bros aczkolwiek inna. Jedna z moich ulubionych gier :)
Moja ocena: 10/10


Hotel Transylvania


Tutaj akurat jest dla nintendo 3ds ale mam też ją na nintendo dsi :)
Typowa platformówka. Są tam czasem miejsca "nie do przejścia". Ogólnie nie polecam.
Moja ocena: 5/10


Rio

Bardzo dobra gra typowo dla dzieci. Jak dla mnie za łatwa ale dla dzieci do lat 12 idealna :)
Moja ocena: 9/10
Ratatouille(z filmu Ratatuj)

Bardzo ładna grafika, aczkolwiek ja nie mogę przejść pierwszego etapu, nie wiem jak przejść co mnie troszkę irytuje ;)
Moja ocena: 8/10Rayman DS

Jedna z moich ulubionych gier chociaż nie przeszłam jej całej bo wcale nie jest taka prosta :) ale daje dużo zabawy i frajdy :)
Moja ocena: 10/10To by było na tyle, mam o wiele więcej tych gier ale to kiedyś jeszcze dodam recenzję innych gier na nintendso dsi. Ja wszystkie gry ściągam z internetu polecam do tego stronkę http://romulation.net, są tam praktycznie wszystkie gry jakie są na świecie i pobieranie ich jest zupełnie za darmo, żadnych wirusów. Wystarczy się tylko tam za darmo zarejestrować.


Idę się dalej kurować i...grać :)
P@ulin@

wtorek, 10 września 2013

[*]

0
Dawno tu nie pisałam. Nie napisałam mianowicie o najważniejszej rzeczy- 12 maja 2013 roku zdechł mój ukochany piesek ;((( mimo że od jego śmierci minęły prawie 4 miesiące, ja wciąż nie mogę się z tym pogodzić...no ale cóż taka kolej życia... rodzimy się i umieramy... i nic tego nie zmieni...dziś jakoś tak sentymentalnie...jesień się zaczyna co wiąże się z melancholią...ale mimo wszystko lubię jesień...:)
P@ulin@