środa, 18 września 2013

Nintendo dsi

No i jestem chora. Teraz taki okres chorób. Byłam u lekarza i stwierdził że mam typową wirusówkę. Gardło mnie boli, mam lekką gorączkę, okropny katar i nie mam na nic siły. Lekarka mówiła że najlepiej to przeleżeć w łóżku. Tak też robię. W sumie rozchorowanie się nie jest takie złe. Można przemyśleć wiele spraw a potem "na nowo odrodzonym" wkroczyć do rzeczywistości :) Można również poczytać jakąś ciekawą książkę( nadrobić zaległości) i przede wszystkim można dużo spać <3 Bo jak wiadomo sen jest najlepszym lekarstwem:)

Jeśli chodzi o mnie ja teraz, leżąc w łóżku i pijąc co chwila herbatkę pu-erh albo wodę oraz biorąc leki, gram sobie na mojej już nie takiej nowej konsoli nintendo dsi :) a wygląda ona tak:
Mając teraz dużo wolnego czasu pochodziłam po internecie w poszukiwaniu nowych, ciekawych gier na nią. Oto co znalazłam:

Yoshi's Island
Ciekawa grafika, w sumie na początku bardzo łatwa gra ale później się rozkręca i jest coraz trudniej. Podobna troszkę do new super mario bros aczkolwiek inna. Jedna z moich ulubionych gier :)
Moja ocena: 10/10


Hotel Transylvania


Tutaj akurat jest dla nintendo 3ds ale mam też ją na nintendo dsi :)
Typowa platformówka. Są tam czasem miejsca "nie do przejścia". Ogólnie nie polecam.
Moja ocena: 5/10


Rio

Bardzo dobra gra typowo dla dzieci. Jak dla mnie za łatwa ale dla dzieci do lat 12 idealna :)
Moja ocena: 9/10
Ratatouille(z filmu Ratatuj)

Bardzo ładna grafika, aczkolwiek ja nie mogę przejść pierwszego etapu, nie wiem jak przejść co mnie troszkę irytuje ;)
Moja ocena: 8/10Rayman DS

Jedna z moich ulubionych gier chociaż nie przeszłam jej całej bo wcale nie jest taka prosta :) ale daje dużo zabawy i frajdy :)
Moja ocena: 10/10To by było na tyle, mam o wiele więcej tych gier ale to kiedyś jeszcze dodam recenzję innych gier na nintendso dsi. Ja wszystkie gry ściągam z internetu polecam do tego stronkę http://romulation.net, są tam praktycznie wszystkie gry jakie są na świecie i pobieranie ich jest zupełnie za darmo, żadnych wirusów. Wystarczy się tylko tam za darmo zarejestrować.


Idę się dalej kurować i...grać :)
P@ulin@

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz:)