czwartek, 5 grudnia 2013

"Igrzyska śmierci"

Witam :)
We wtorek byłam z grupką znajomych w kinie na "Igrzyska Śmierci: w pierścieniu ognia". Film jest świetny, gorąco go polecam aczkolwiek zakończenie filmu dziwne jak dla mnie ale nie będę zdradzać szczegółów ;) Oto parę zdjęć z filmu :)A Wy na czym ostatnio byliście w kinie albo co polecacie do obejrzenia? :)
P@ulli$t@

4 komentarze:

Marzena on 6 grudnia 2013 14:47 pisze...

Po zmianie szablonu zrobiło się tu dużo jaśniej i ciekawiej, przez co blog jest bardziej przejrzysty i przyjemnie się go przegląda. Natomiast jeśli chodzi o zdjęcia, mogłyby być większe, bo wszystko ładniej widać :) ogólnie zmiana na "+".

Natomiast jeśli chodzi o filmy, warte uwagi gorąco polecam 'Chłopca w pasiastej piżamie', jest również książka. Warto sięgnąć po jedno i drugie, pozdrawiam :)

Marzena on 6 grudnia 2013 14:49 pisze...

PS. Dziękuję za dodanie do listy czytelniczej na blogu :)

Paulina Michalska on 6 grudnia 2013 15:27 pisze...

hmm chyba obejrzę tego "chłopca w pasiastej piżamie" bo sam tytuł dość ciekawy :P ale książki raczej nie przeczytam bo kiedyś czytałam dużo książek a teraz to jak już to gazety ;)
PS i cieszę się że zmiana jest na "+" :)
Pozdrawiam:)

Marzena on 7 grudnia 2013 15:03 pisze...

Zmiany są czasami fajne :)
Natomiast jeśli chodzi o film, jest naprawdę piękny i warto obejrzeć :) Gdybyś chciała, znam jeszcze kilka innych, godnych uwagi filmów :)
pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz:)