niedziela, 2 lutego 2014

Koncert Sound of Queen

Cześć:)
Wczoraj na godzinę 20:00 wybrałam się z rodzicami do klubu osiedlowego na koncert zespołu "Sound of Queen", który śpiewał głównie piosenki Quennów i nie tylko. Również prezentowali piosenki z lat 80tych, 90tych i późniejszych takich zespołów jak Bon Jovi, Aerosmith, Europe, Scorpions, Whitesnake i Ballady Rockowe lat 80tych. Koncert był świetny!! Wokalista miał po prostu czadowy głos, prawie identycznie śpiewał jak Freddie Mercury(z zespołu Queen) i to w dodatku  na żywo, nie z playbacku. Zespół również świetnie grał, było dwóch gitarzystów, jeden co grał na keyboardzie i jeszcze jeden(który nie pamiętam na czym grał:P) Kiedy im się przyglądałam z widowni, dostrzegłam że w zespole grał mój starszy o rok kolega z gimnazjum, z klasy wyżej:)

Uważam że dobrze mieć jakąś swoją pasję, jak np. śpiewanie lub granie na instrumentach i ją realizować. A pomysł stworzenia tego zespołu był świetny, ponieważ rewelacyjnie grają i śpiewają, widać że lubią się także poza występami i są zgraną grupą młodych ludzi:)

Kto chciałby dowiedzieć się więcej o tym zespole, zapraszam na http://www.lord-queen.pl, ponieważ występują oni na terenie całej Polski.
Kilka fotek z koncertu:


P@ulli$t@

1 komentarze:

Mary -sia on 2 lutego 2014 11:48 pisze...

hm.. fajnie.. posłuchałabym ich! :p
ładniutkiego masz bloga ♥

zapraszam
just--believeinyourself.blogspot.com

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz:)