czwartek, 7 sierpnia 2014

Numerologia- mistrzowskie numery

Osiągają więcej niż inni. Sukces przychodzi im z łatwością. Intuicja podpowiada najwłaściwsze rozwiązania. Czy to dzięki mistrzowskim liczbom w dacie urodzenia? Tak mówi numerologia!
Jedenastki pomagają i służą ludziom. Dwudziestki Dwójki to geniusze i wynalazcy. Trzydziestki Trójki mają ogromną wiedzę i stają się wyroczniami. Czterdziestki Czwórki potrafią pociągnąć za sobą tłumy.
 
Krystyna Janda, 11Zapytana: „W co pani wierzy?”, Krystyna Janda odpowiada: „W siebie”. I to jest odpowiedź godna Jedenastki. Aktorka urodziła się 18.12.1952 roku. Gdy doda się wszystkie cyfry występujące w tej dacie (1+8+1+2+1+9+5+2) otrzymamy liczbę 29, a gdy z kolei dodamy 2 do 9, wyjdzie 11. To jedna z mistrzowskich liczb numerologii. Pozostałe to 22, 33 i 44.

Według numerologii ludzie, których daty urodzenia sumują się do takich liczb, mają szansę na osiągnięcie w życiu sukcesu. Los sprzyja im bardziej niż innym. Szybciej znajdują swoją drogę życiową, bo kierując się intuicją, potrafią wybrać to, co dla nich najlepsze. Grażyna Janina Bętkowska, zajmującą się numerologią od 30 lat, mówi, że mistrzowskie liczby to „stare dusze”. Czyli?

– Wysoko rozwinięte istoty, które przyszły na ziemię służyć mądrością. Mają dobre wibracje i intuicję. Liczby mistrzowskie niosą ze sobą dary losu – wyjaśnia.

Wśród „dobrze urodzonych” jest więc wielu artystów, polityków, finansistów. Przypadek? Łatwo dostrzec, że oprócz talentu mają jeszcze ten łut szczęścia, który dany jest nielicznym. Oni sami mówią, że życie nie zmuszało ich do trudnych wyborów, a ciężka praca była raczej przyjemnością i pasją. Ich talent od razu trafiał w dobre ręce, a pomysły sprzedawały się jak świeże bułeczki.

Jakby życie czekało na nich z gotowym scenariuszem na sukces. Krystyna Janda, Kamil Durczok, Małgorzata Kalicińska, Katarzyna Nosowska, Alicja Bachleda-Curuś, Janusz Palikot. Nawet, gdy w ich życiu zdarzają się dramaty, oni podnoszą się szybciej niż inni.
źródło: magazyn "Wróżka"
Najciekawsze jest to że moją numerologiczną liczbą też jest mistrzowska 11 ;) Ale nie wiem czy to co tutaj jest napisane się zgadza ;)
A według numerologii jaka jest Wasza liczba? I czy w ogóle wierzycie w tą całą numerologię? ;P
ZA KAŻDY KOMENTARZ DZIĘKUJĘ, NAPEWNO SIĘ ODWDZIĘCZĘ KOMENTARZEM NA TWOIM BLOGU!
P@ulli$t@

3 komentarze:

Mariusz 86r on 7 sierpnia 2014 18:49 pisze...

Ja powiem tyle - wierze tylko w ,,13" sumujących się dat w życiu Jana Pawła II, a co do reszty hmmm nie mam zdania - może to być albo przypadek albo może mieć głębszy sens ;)) Pozdrawiam !
Blogger: Mariusz K.
http://mariusz86r.bloog.pl

pijanazyciem on 8 sierpnia 2014 09:53 pisze...

Ja nie wierzę żeby liczby miały wpływ na osiągnięcie sukcesu w życiu. Pomysł, praca, determinacja - dla mnie raczej to pomaga w osiąganiu celów :-)

Marzena on 10 sierpnia 2014 16:55 pisze...

Ja osobiście nie interesuję się nawet horoskopami, więc tym razem temat, który poruszyłaś jest mi zupełnie obcy. Przy okazji chciałabym zaprosić na najnowszy post u mnie. Pozdrawiam serdecznie!:)

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz:)