czwartek, 6 listopada 2014

"Miesiąc Miodowy w Las Vegas"

Hej :)
Ostatnio robi się zimniej na dworze, z tego powodu lubię zaszywać się późnymi popołudniami w swoim domowym zaciszu i czytać książki albo oglądać filmy. Kilka dni temu obejrzałam świetną komedię pt."Miesiąc Miodowy w Las Vegas". 
Krótki opis filmu z internetu:
Jack Singer pomimo obietnicy złożonej umierającej matce postanawia pobrać się ze swoją narzeczoną. W tym celu razem wyjeżdżają do Las Vegas.
Mój opis filmu:
Komedia mimo tego iż ma już swoje lata ponieważ jest 1992 roku, naprawdę warta jest obejrzenia. Przedstawia Jacka (Nicolas Cage) oraz jego narzeczoną (Sarah Jessica Parker), którzy są parą i bardzo się kochają. Dziewczyna Jacka jednak pewnego dnia mu mówi że ma dość tego iż jej partner nie chce wziąć ślubu. Wie że to za sprawą jego nieżyjącej już matki, której Jack obiecał przed śmiercią że nigdy nie ożeni się z żadną kobietą. W końcu jednak po poważnej rozmowie z narzeczoną, postanawia wziąć z nią ślub. W tym celu udają się do Las Vegas. W Las Vegas kilka godzin przed ślubem Jack przegrywa grę w pokera. Musi oddać facetowi z hotelu 60.000 dolarów. Ponieważ nie posiada takiej kwoty bogaty facet z hotelu składa mu inną propozycję. Facet zamiast otrzymania od Jacka 60.000 dolarów, chce spędzić weekend z jego narzeczoną, którą wcześniej zauważył w hotelu i która bardzo wpadła mu w oko. Jack jest zdruzgotany ale ponieważ nie ma pieniędzy musi się na to zgodzić. Gdy mówi o wszystkim swojej dziewczynie, ta wpada w złość i nie chce spędzić weekendu z obcym facetem, ponieważ kocha Jacka. W końcu jednak za namową Jacka daje się przekonać, ponieważ dobrze wie że nie mają 60.000 dolarów...
Jak facet z hotelu spędzić weekend z dziewczyną Jacka?
Czy Jack straci swoją narzeczoną?
...Tego dowiecie się jak obejrzycie cały film, nie będę Wam psuła tej przyjemności, dlatego nie wdrażam się w szczegóły ;) ;)
Moja recenzja filmu:
Bardzo pomysłowa oraz przemyślana komedia. Masa zabawnych tekstów i sytuacji.
Moja ocena filmu: 10/10 (!)A Wy jakie filmy polecacie do obejrzenia?
P@ulli$t@

3 komentarze:

Izis She on 8 listopada 2014 12:08 pisze...

Film fajny oglądałam go kilka razy.
Chciałam Ci przypomnieć o swojej wygranej z kwietnia, której jeszcze nie otrzymałam :P pewnie już zapomniałaś... http://paullista.blogspot.com/2014/03/wyniki-konkursu-numer-3.html
Pozdrawiam!

Paulina Michalska on 10 listopada 2014 21:26 pisze...

przepraszam zupełnie zapomniałam rzeczywiście... ale po długim weekendzie wyślę przesyłkę na pewno :) pozdrawiam :*

Ola Madejska on 10 listopada 2014 21:26 pisze...

uwielbiam każdy film o tematyce Las Vegas <33

http://szyszunia-life.blogspot.com/

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz:)