wtorek, 9 grudnia 2014

5 Typów Facetów

Cześć Kochani :*

Dzisiaj przedstawię Wam coś "z życia wzięte" czyli pięć typów facetów według mnie ;)

Facet Romantyk. Ten facet wie dobrze co to kolacja przy świecach, nigdy nie zapomina o waszej wspólnej rocznicy a sprawianie Tobie prezentów bez żadnej okazji przynosi mu wielką radość i satysfakcję.
Facet Nudziarz. Ten typ faceta wiecznie ma za dużo czasu i nic ciekawego do roboty. Zazwyczaj więc siedzi przy komputerze lub gra w różne gry. Brak mu pomysłu na życie albo odwagi do realizacji swoich planów. Dlatego woli żyć nudno, bez planów. W rzeczywistości jest po prostu wrażliwy. Nadwrażliwy.
Facet z ADHD. Tego faceta wszędzie jest pełno. Rozgadany, towarzyski i kreatywny. Zawsze ma tysiąc pomysłów na minutę i większość z nich realizuje. Jest odważny i pewny siebie. Z nim nie da się nudzić, ale czasem nadmiar jego energii może przytłoczyć.
Facet Leniwiec. Ten typ mężczyzny chciałby żebyś najlepiej robiła za niego dosłownie wszystko, to znaczy pranie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie i pracowanie. Jest bardzo inteligentny ale leniwy. Uważa że to kobieta powinna faceta utrzymywać. Nie boi się podejmować działań, tylko po prostu mu się nie chce.
Facet Lovelas. Ten typ faceta wiecznie skacze "z kwiatka na kwiatek" nie mogąc się zdecydować na jedną partnerkę. W głowie mu tylko imprezy, flirtowanie i dziewczyny. W głębi duszy jest zagubiony i niepewny siebie.

W sumie w każdym facecie można znaleźć po trochę czegoś z każdego wymienionego wyżej typu ;)
Co Wy o tym myślicie?

P@ulli$t@

2 komentarze:

Fitnesscook madame on 10 grudnia 2014 16:35 pisze...

Na pewno nie można wrzucać wszystkich facetów do jednego worka, bo każdy jest inny. Ja swojego męża nie zmamienie na nikogo innego w świecie :))
Ohhh jak cudownie i bajecznie :)
Nominowałam Ciebie do Liebster Blog Award.
Informacje znajdziesz u mnie na blogu: http://fitnesscookmadame.blogspot.com/2014/12/liebster-blog-award.html
Życzę miłej zabawy :)

Katies on 11 grudnia 2014 19:56 pisze...

Świetny post;),piękny i uroczy blog!!!:)

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz:)