niedziela, 18 stycznia 2015

Wypad do Tropical Islands- Wady i Zalety !!

Hejka :)
Wczoraj byłam z chłopakiem i koleżanką pod Berlinem w Tropical Islands na tak zwanej "sztucznej wyspie". Obiekt jest ogromny i w środku rzeczywiście można się poczuć jak w tropikach ;) Jest tam bardzo ciepło i jest mnóstwo różnych atrakcji, m.in. Laguna (Masaże wodne itp.), Zjeżdżalnie (w sumie cztery- w tym jedna bardzo stroma "kamikaze"), Basen Tropikalny, Tayah House (w którym można palić i wypić jakieś fajne drinki lub piwko ;)), Sklepy z ciuchami i gadżetami, Dwa boiska do siatkówki plażowej, Restauracje i kawiarnie, Sztuczne Palmy i "Dżungla", Sztuczna Plaża, Namioty lub Bungalowy w których można nocować (za dodatkową opłatą oczywiście ;)), Mini Golf, Ping Pong, Balon którym można się przelecieć, Bawialnia dla dzieci, flamingi i wiele innych. Wszystko jest pięknie wystrojone, na ścianie nawet namalowane są sztuczne chmury i niebo ;) W środku jest około 28 stopni celsjusza, woda jest również ciepła. Wejście na cały dzień bez ograniczeń kosztuje 36 euro. Takie właśnie wejście sobie we trójkę wykupiliśmy. Przy wejściu dostaje się specjalny zegarek na rękę który służy jako kluczyk od szafki oraz nabija się na ten zegarek wszelkie rzeczy które kupiłeś na wyspie tropikalnej (np. drinki, coś w sklepie lub restauracji, gra w mini golfa itp.) Przy wyjściu z Tropical Islands płaci się taką cenę, jaką masz ""nabitą" na swoim zegarku.
Ogólnie uważam że warto tam pojechać i chętnie wybrałabym się jeszcze raz, ale uważam jednak iż jest tam trochę za daleko (240 km) i za drogo ( w porównaniu np. do Laguny w Gryfinie). Na Lagunie w Gryfinie są podobne atrakcje tylko jest ich dużo mniej no i obiekt jest mniejszy, ale za to ceny są wszędzie tańsze, jak również samo wejście. Na Lagunie za to jest solanka (ocieplany basen na zewnątrz), której ku mojemu zdziwieniu nie było w Tropical Islands.

TROPICAL ISLANDS
ZALETY:

  • BARDZO ŁADNY I CIEKAWY WYSTRÓJ
  • DUŻO ATRAKCJI
  • SZTUCZNA PLAŻA
WADY:

  • WYSOKIE CENY I WSTĘP
  • OBCY JĘZYK
  • ODLEGŁOŚĆ (ZALEŻY TEŻ KTO GDZIE MIESZKA ;))
Tak więc Tropical Islands kumulując ma tyle samo zalet co i wad (pół na pół) ale mimo to uważam że przynajmniej raz w życiu warto tam pojechać i zobaczyć to wszystko na własne oczy :)

P@ulli$t@

2 komentarze:

Eveline on 18 stycznia 2015 15:38 pisze...

zawsze chciałam tam pojechać:)
pozdrawiam cieplutko :))
woman-with-class.blogspot.com

Julia Goch on 18 stycznia 2015 17:10 pisze...

Fajnie by było się tam wybrać :)
Pozdrawiam serdecznie, http://juliet-monroe.blogspot.com/KLIK :))

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz:)