środa, 24 czerwca 2015

Różne portale społecznościowe

Witam
FACEBOOK
Szczerze przyznam nie potrafię już chyba żyć bez facebooka. Uważam że jest to najlepszy portal społecznościowy na poznanie nowych ludzi i rozmowy ze znajomymi. Mimo wszystko wolę jednak kontakt z ludźmi w "realu" ale facebook pozwala na umawianie się na spotkania z osobami w rzeczywistym świecie. Trzeba jednak uważać co się wrzuca na swoją tablicę i w znajomych mieć tylko zaufane osoby. Ludzie są z natury ciekawscy i chętnie podejrzą co tam w Twoim życiu słychać, sama podglądam często życie znajomych bo jest to po prostu z ciekawości. 
CZ@TY
Czaty są również dobrym sposobem na poznanie nowych ludzi :) Są różne nazwy pokoi tematyczne gdzie można się zalogować. Obecnie już nie są chyba tak popularne jak kiedyś, tak mi się wydaje.
PORTALE Z GRAMI ON-LINE
Na takim portalu możesz zagrać w cokolwiek masz ochotę on-line z ludźmi z całego świata lub Polski. To również sprzyja powiększaniu kręgów swoich znajomych.
PORTALE "MIŁOSNE"
Portale typu sympatia.pl, e-darling.pl, randki24.pl są nadal bardzo modne. Niejedna osoba poznała na takim portalu miłość swojego życia.
PORTALE "ZDJĘCIOWE"
Portale typu instagram, fotka.pl i inne, gdzie głównie wrzuca się same zdjęcia ze swojego życia. Inni ludzie mogą to polubić lub skomentować. Sama posiadam instagram i fotka.pl ale korzystam z nich jednak rzadziej niż z facebooka ;)
NASZA KLASA
Posiadam naszą klasę i przyznam szczerze że prawie już z niej nie korzystam, ponieważ facebook ją "przebił". Chociaż NK również mi odpowiada, czasami tam zaglądam. Sprzyja także poznaniu nowych osób i możliwości porozmawiania z nimi.
PORTALE "PRZYJACIELSKIE"
Portale typu e-friends.pl bardzo mnie ostatnio zaciekawiły. Na co dzień mam dużo znajomych ale mało przyjaciół z którymi mogłabym o wszystkim porozmawiać. Ludziom którym dokucza samotność portale takie bardzo pomagają. Mogą kogoś poznać wirtualnie a ta znajomość często przeradza się później w znajomość w "realu".
SKYPE
W ogóle nie korzystam ze Skype'a. Dla mnie to strata czasu siedzenie przed komputerem przed kamerą i rozmawianie z kimś. Dużo bardziej wolę zobaczyć taką osobę na żywo i pospędzać z nią czas w świecie rzeczywistym. Skype jest dobry dla osób które nie mają kontaktu z bliskimi i mają możliwości się z nimi zobaczyć przed kamerą ponieważ są za granicą.


A jakie są Wasze ulubione portale społecznościowe? :)
Paulina Mi

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ja najlepiej lubię Facebooka, gdyż większość osób go ma w dzisiejszych czasach i ma prawie nieograniczony zasięg. Z resztą mediów się spotkałem, ale nie korzystam reguralnie. Nasza-klasa była fajna, ale jej popularność zanikła. Górą Facebook!

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz:)