poniedziałek, 20 marca 2017

Deszczowe zajęcia :)

3
Cześć!
Właśnie przed chwilą przyjechałam do mojego rodzinnego domu do rodziców, ponieważ chłopak rano wyjechał do Warszawy na wyjazd służbowy z konferencją i wraca jutro wieczorem. Dzisiaj astronomiczny Pierwszy Dzień Wiosny ale u mnie pada i jest szaro, buro i ponuro... Ale ja nawet w taką pogodę nigdy się nie nudzę! ;) Teraz zamierzam popisać kolejne rozdziały moich książek ("Życie Lu" "Zapiski Kryśki" i "Miłość z Psychiatryka" <---zapraszam do czytania!). Później nadrobię zaległości w prasie kobiecej. Mam kilka kobiecych czasopism, których jeszcze nie miałam czasu przeczytać. Poza tym wieczorem na pewno pobawię z moim 8 miesięcznym pieskiem Ozim <3 Ah, on jest taki energiczny i słodki! ;) Późniejszym wieczorem mam zamiar obejrzeć jakiś film na laptopie i pójść jeszcze przed północą spać. Co jak co, ale nie ma to jak w swoim rodzinnym pokoiku! Uwielbiam mój przytulny, kolorowy pokoik, mimo że teraz po przeprowadzce jest bardziej opustoszały ;) oraz mega wygodne łóźko :)
A jutro idę na zajęcia dodatkowe, na które chodzę regularnie co tydzień, aż od 15 do 19! :)A Wy co porabiacie kiedy pogoda za oknem brzydka i pada deszcz?
Umiecie sobie jakoś zająć czas? :)
Komentujcie!
Buziaki
Paulina Mi

niedziela, 19 marca 2017

Różowy makijaż na Wiosnę :)

1
Hej!
Jako że kalendarzowa Wiosna już za dwa dni postanowiłam zrobić sobie wiosenny makijaż, oczywiście w moim ulubionym kolorze- różowym ;)
Wykonałam ten makijaż następującymi kosmetykami:
Kiedy mam ten makijaż na sobie czuję się kobieco, pięknie i delikatnie. W dodatku mam dobry nastrój i jest mi różowo :P

A Co wy sądzicie o tym makijażu?
Pochwalcie się swoimi :)
Pamiętajcie! KOMENTARZ ZA KOMENTARZ, OBSERWOWANIE ZA OBSERWOWANIE! 
Paulina Mi